Angelo Minuti nyomában
2025. 10. 20.

Rajzóra keretében Angelo Minuti olasz festő és szobrász kiállítását tekintette meg a 8.c osztály. A diákok nemcsak nézelődtek, hanem játékos kvízek segítségével figyelmesebben tanulmányozták a műveket – így a kiállítás valódi élménnyé vált számukra.

Vincze Zsuzsa - rajztanár

/sites/default/files/styles/tartalom_kep/public/2025-10/IMG_20251020_173700.jpg?h=8a35a011&itok=39zhQ43k
Submitted by vincze.zsuzsanna on