Bozsik kupa ismét
2025. 10. 14.

Október 14-én 3. korcsoportos fiú csapatunk is összemérte tudását a Bozsik kupa keretein belül. Játékosaink hat mérkőzést játszottak a Széktói Stadion műfüves pályáján, ahol két vereség, két döntetlen és két győzelem lett az eredmény.

Csapat tagok:

Szabó Maxim 6.a

Garajszki Áron 6.a

Kovács Dániel 6.b

Kőrösi Levente 6.b

Tóth Ádám 6.b

Tóth Attila 6.b 

Erdős Anita

/sites/default/files/styles/tartalom_kep/public/2025-10/IMG_8767.jpeg?h=46ee45f9&itok=-ZJDMj3l
Submitted by erdos.anita on