2026. 05. 07.

Minden tavasszal nagy esemény a városi helyesíró verseny megrendezése a Béke Általános Iskolában, ahol immár 30. éve bizonyíthatják Kecskemét legügyesebb tollú alsósai tehetségüket.

Nagy büszkeség, hogy immár második éve dobogósként állnak negyedikeseink a legjobbak között.

Rácz András 4.b és Végh Gergő 4.a osztályos tanulók kiváló eredménnyel végeztek. Gergő 1 ponttal maradt csak le bronztoll megszerzéséről. 

András csillogó éremmel tért haza, büszkén mondhatjuk, pusztán 2 ponttal maradt le a dobogó legfelső fokáról.

Gratulálunk a csodás eredményhez!

Submitted by maj.judit on