Lobog az első gyertyaláng....
2025. 12. 01.

A díszteremben adventi áhítattal, az első gyertya meggyújtásával indítottuk a hetet. Sárközi Sándor piarista atya osztotta meg velünk gondolatait a Megváltó eljöveteléről.

/sites/default/files/styles/tartalom_kep/public/2025-12/Adventi%20koszor%C3%BA.JPG?h=c315d5e3&itok=4q25UkUb
Submitted by csujane.julianna on