Örömmel adjuk hírül, hogy elkészült az idei tanév első LauCast adása, amely a tanévkezdéshez kapcsolódva Back to school tematikával készült. A LauKonban Csernai Kristóf Gere Lajosné intézményegység-vezetővel készített interjút.A LauPercekben a megszokottakhoz híven az adás összefoglalását hallgathatjuk Leitert Fanni kiegészítéseivel. A Csengőszó után rovatban Végh Zalán és Karasz Ábel beszélgetett a nyári munkákról és szabadidős tevékenységekről.

A podcast itt hallgatható meg – jó szórakozást kívánunk hozzá!
A LauCast szerkesztősége
A podcastban elhangzottak minden esetben a megszólalók véleményét tükrözik, nem a szerkesztőség vagy az iskola álláspontját. A média műhely tevékenysége az Intézményünkben zajló tanulási folyamat része, amiben a tévedés, hiba megengedett; ezek is hozzájárulnak fejlődésünkhöz.