2026. 04. 17.
Csütörtök délután megnyílt az alsós rajzszakkörös gyerekek munkáiból összeállított kiállítás. Az alkotásokon színes, kedves mesevilág rajzolódik a gyerekek keze nyomán.
Köszönjük szépen a munkáját az "aranykezű" rajzos csapatnak!
Jó nézelődést kívánunk!
/sites/default/files/styles/tartalom_kep/public/2026-04/DSC_0001.JPG?h=e50d6338&itok=NTfR4NRm