Megnyílt a rajzszakkörös kiállítás
2026. 04. 17.

Csütörtök délután megnyílt az alsós rajzszakkörös gyerekek munkáiból összeállított kiállítás. Az alkotásokon színes, kedves mesevilág rajzolódik a gyerekek keze nyomán.

Köszönjük szépen a munkáját az "aranykezű" rajzos csapatnak!

Jó nézelődést kívánunk!

/sites/default/files/styles/tartalom_kep/public/2026-04/DSC_0001.JPG?h=e50d6338&itok=NTfR4NRm
Submitted by boldis.anna on