2026. 05. 20.

„Kiskunság Virágai” szóló és páros néptáncversenyen a Kiskunság területén működő művészeti iskolák, néptáncegyüttesek, műhelyek gyermek, ifjúsági és felnőtt táncosai vesznek részt, akik négy korcsoportban mutatkozhatnak be, egyéni és páros kategóriában.  A verseny elsődleges célja a korosztályok találkozása és a különböző táncműhelyek – legyen az művészeti iskola keretében működő, avagy más amatőr közösséghez tartozó – bemutatkozási lehetősége, hogy a táncosok felmérjék, hol is tartanak, milyen színvonalat képviselnek.

Ezen a megmérettetésen iskolánk 3.a-s tanulója, Bodor Bendegúz párjával arany minősítést szerzett, amihez szívből gratulálunk és további sok sikert kívánunk!

Submitted by nagy.bela on