Immár hagyomány, hogy az év vége felé közeledve néhány volt diákunk visszalátogat egy kötetlen beszélgetésre a kollégiumba. Ilyenkor elmesélik saját pályaválasztásuk történetét: azt, hogy hogyan telt az első időszakuk az egyetemen, mik voltak a buktatók, hogyan jutottak túl rajta. Természetesen ilyenkor régi történetek is felmerülnek az akkori kollégiumból, és bizony néha sztorizgatásba megy át a beszélgetés, felelevenítve a múlt vidámabb, emlékezetesebb pillanatait.
Ezek a találkozók mindig kedveltek a mostani diákjaink számára, mert a pályaválasztás és továbbtanulás olyan aspektusát ismerhetik meg személyes történeteken keresztül, amit más előadásokon nem.
Az idei "öregdiákjaink" voltak:
Kürti Gábor: 2013- 2017
Sendula Ákos: 2013 - 2019
Fricska Balázs: 2018 - 2022
Köszönet a találkozásért!