Öregdiákok visszalátogatása a kollégiumba
2026. 05. 27.

Immár hagyomány, hogy az év vége felé közeledve néhány volt diákunk visszalátogat egy kötetlen beszélgetésre a kollégiumba. Ilyenkor elmesélik saját pályaválasztásuk történetét: azt, hogy hogyan telt az első időszakuk az egyetemen, mik voltak a buktatók, hogyan jutottak túl rajta. Természetesen ilyenkor régi történetek is felmerülnek az akkori kollégiumból, és bizony néha sztorizgatásba megy át a beszélgetés, felelevenítve a múlt vidámabb, emlékezetesebb pillanatait. 

Ezek a találkozók mindig kedveltek a mostani diákjaink számára, mert a pályaválasztás és továbbtanulás olyan aspektusát ismerhetik meg személyes történeteken keresztül, amit más előadásokon nem.

Az idei "öregdiákjaink" voltak:

Kürti Gábor: 2013- 2017

Sendula Ákos: 2013 - 2019

Fricska Balázs: 2018 - 2022

Köszönet a találkozásért!

/sites/default/files/styles/tartalom_kep/public/2026-05/IMG_20260526_190552.jpg?h=7fd87d7d&itok=0-ml8bwJ
Submitted by csonka.zoltan on