Országos döntő matematikából
2026. 04. 18.

Pénteken zajlott a Katolikus Középiskolák Matematikaversenyének országos döntője Budapesten, a Katolikus Pedagógiai Intézetben, ahol Virág Eszter és Szabó Ádám, 12. b osztályos tanulók képviselték iskolánkat. Az országos megmérettetést két forduló előzte meg, ezeken kell kivívni a továbbjutás lehetőségét. Ebben a tanévben 1738 diák, több, mint 50 katolikus intézményből nevezett a versenyre. Érdekesség, hogy Virág Eszter gimnáziumi tanulmányainak minden évében bejutott a verseny döntőjébe.

Szeretettel gratulálunk Eszter és Ádám eredményeihez:

  • Virág Eszter 5. helyezért,
  • Szabó Ádám 10. helyezést ért el.

Soós Zoltán

/sites/default/files/styles/tartalom_kep/public/2026-04/IMG_5114.JPG?h=a7624541&itok=D45OS2UM
Submitted by soos.zoltan on