2026. 04. 18.
Pénteken zajlott a Katolikus Középiskolák Matematikaversenyének országos döntője Budapesten, a Katolikus Pedagógiai Intézetben, ahol Virág Eszter és Szabó Ádám, 12. b osztályos tanulók képviselték iskolánkat. Az országos megmérettetést két forduló előzte meg, ezeken kell kivívni a továbbjutás lehetőségét. Ebben a tanévben 1738 diák, több, mint 50 katolikus intézményből nevezett a versenyre. Érdekesség, hogy Virág Eszter gimnáziumi tanulmányainak minden évében bejutott a verseny döntőjébe.
Szeretettel gratulálunk Eszter és Ádám eredményeihez:
- Virág Eszter 5. helyezért,
- Szabó Ádám 10. helyezést ért el.
Soós Zoltán