Sakk: bajnokok a lányok, ezüstérmesek a fiúk
2026. 03. 21.

2026. március 21-én rendezték meg Kiskunfélegyházán a Sakk Diákolimpia csapatversenyének vármegyei döntőjét, ahol iskolánk mindkét csapata kiemelkedő eredményt ért el.

Középiskolás lánycsapatunk megvédte bajnoki címét, és ezzel ismét kivívta a részvétel jogát az országos döntőben, amelyet júniusban Szombathelyen rendeznek meg. A fiúk csapata is nagyszerűen szerepelt: szoros versenyben végül az ezüstérmet szerezték meg, csupán kevéssel lemaradva az első helyről.

A csapatok tagjai:

Lányok: Csikai Zsófia (10.c), Csikai Gabriella (10.a), Csikai Zsuzsanna (12.a), Barina Lilla (11.c)

Fiúk: Zsirmik Zsombor (12.a), Lakatos Endre (10.b), Bajáki Zsombor (8.c), Terjék Bence (7.a)

Gratulálunk a versenyzőknek a kiváló eredményekhez, és további sok sikert kívánunk az országos döntőhöz!

Talmácsi József

/sites/default/files/styles/tartalom_kep/public/2026-03/20260321_101758-tile.jpg?h=84935c23&itok=WikHYHFo
Submitted by talmacsi.jozsef on