2026. március 21-én rendezték meg Kiskunfélegyházán a Sakk Diákolimpia csapatversenyének vármegyei döntőjét, ahol iskolánk mindkét csapata kiemelkedő eredményt ért el.
Középiskolás lánycsapatunk megvédte bajnoki címét, és ezzel ismét kivívta a részvétel jogát az országos döntőben, amelyet júniusban Szombathelyen rendeznek meg. A fiúk csapata is nagyszerűen szerepelt: szoros versenyben végül az ezüstérmet szerezték meg, csupán kevéssel lemaradva az első helyről.
A csapatok tagjai:
Lányok: Csikai Zsófia (10.c), Csikai Gabriella (10.a), Csikai Zsuzsanna (12.a), Barina Lilla (11.c)
Fiúk: Zsirmik Zsombor (12.a), Lakatos Endre (10.b), Bajáki Zsombor (8.c), Terjék Bence (7.a)
Gratulálunk a versenyzőknek a kiváló eredményekhez, és további sok sikert kívánunk az országos döntőhöz!
Talmácsi József