2026. 04. 17.
A gimnázium szervezésében április 16-ára véradásra hívtunk minden önkéntest. A meghívás kiemelkedően jól sikerült. Minden idők legtöbb donorját sikerült mozgósítanunk.
Összesen 58 véradó jelent meg a nap folyamán.
Egy-egy tortáért folyt az osztályok közötti verseny, amelynek nyertesei a következők:
9 - 11. évfolyam: 9.b
12. évfolyam: 12.b
Az általános iskola 1.a, 3.a és 5.a osztályának egy-egy diákja is hozott adományozót, ők külön jutalomban részesülnek.
A gimnáziumi pedagógusok ezúttal 4 fővel képviselték a tantestületet.
Mindenkinek köszönjük!
Bukovszki Erika
szervező