Szolidaritásból jeles
2026. 04. 17.

A gimnázium szervezésében április 16-ára véradásra hívtunk minden önkéntest. A meghívás kiemelkedően jól sikerült. Minden idők legtöbb donorját sikerült mozgósítanunk.

Összesen 58 véradó jelent meg a nap folyamán.

Egy-egy tortáért folyt az osztályok közötti verseny, amelynek nyertesei a következők:

9 - 11. évfolyam: 9.b

12. évfolyam: 12.b

Az általános iskola 1.a, 3.a és 5.a osztályának egy-egy diákja is hozott adományozót, ők külön jutalomban részesülnek.

A gimnáziumi pedagógusok ezúttal 4 fővel képviselték a tantestületet.

Mindenkinek köszönjük!

 

Bukovszki Erika

szervező

/sites/default/files/styles/tartalom_kep/public/2026-04/IMG_5103.JPG?h=23f41d36&itok=HjeJ0-J3
Submitted by bukovszki.erika on