Szólj rám, ha hangosan énekelek!
2025. 10. 03.

A zene világnapját egy LGT-slágerrel indítottuk – nemcsak a hangszálainkat, hanem testrészeinket is bemelegítettük.

A szünetekben diákjaink sokszínű zenei műfajokban csillogtatták meg tudásukat.

Tóth-Kovács Johanna két keringőt mutatott be zongorán, majd az énekkar a Mindenki című filmből adott elő egy részletet. 

A 8.b és 8.c osztály hihetetlen pontossággal és egymásra való odafigyeléssel kísérte testdobolással Beethoven V. szimfóniáját.

Végül Zubek Benedek, a 6.b osztály tehetséges diákja egy Demjén Ferenc-sláger előadásával zárta a napot.

 

Vincze Zsuzsa 

/sites/default/files/styles/tartalom_kep/public/2025-10/DSC_0007.JPG?h=16d1830a&itok=Xn7HoDAO
Submitted by vincze.zsuzsanna on