2025. 10. 03.
A zene világnapját egy LGT-slágerrel indítottuk – nemcsak a hangszálainkat, hanem testrészeinket is bemelegítettük.
A szünetekben diákjaink sokszínű zenei műfajokban csillogtatták meg tudásukat.
Tóth-Kovács Johanna két keringőt mutatott be zongorán, majd az énekkar a Mindenki című filmből adott elő egy részletet.
A 8.b és 8.c osztály hihetetlen pontossággal és egymásra való odafigyeléssel kísérte testdobolással Beethoven V. szimfóniáját.
Végül Zubek Benedek, a 6.b osztály tehetséges diákja egy Demjén Ferenc-sláger előadásával zárta a napot.
Vincze Zsuzsa