A napokban izgalmas és fontos esemény zajlott iskolánk falai között: sor került a Diákönkormányzat tisztújító választására. A képviselők szavazatai alapján felállt az új vezetőség, akik friss erővel vágnak neki a feladatoknak.
Mielőtt bemutatnám az új csapatot, elengedhetetlen, hogy köszönetet mondjunk a leköszönő vezetésnek és a végzős DÖK-tagoknak. Az eddigi elnök Samu Petra, az alelnökök Leitert Fanni, Varga Regina és a jegyző Gelányi Liza, valamint a 12. évfolyamos képviselők a rájuk váró érettségi vizsgák és a tanulmányaikra való fókuszálás miatt a közelmúltban leköszöntek tisztségükből.
Ezúton is az egész diákság és az iskola közössége nevében hálásan köszönjük Petrának és a 12-es képviselőknek a lelkiismeretes munkát, a rengeteg energiát és a sikeres programokat! Nagyon sok sikert és kitartást kívánunk nekik az érettségihez és a további tanulmányaikhoz!
Az új elnök Jóni Vivien nagy sikert aratott programja bemutatásával, lelkesedése és határozottsága meggyőzte a képviselőket! Megválasztása utána megnevezte a két alelnökét Fehér Zonga Szofi, Pócsai Adél és a jegyzőt Leitert Fanni személyében.
Gratulálunk a megválasztott tisztségviselőknek! Kívánjuk, hogy a DÖK munkáját továbbra is a tenni akarás, a jókedv és a közösségépítés jellemezze. Eredményes és élményekben gazdag munkát kívánunk az új elnökségnek és képviselőknek!
Iványi Gabriella
DÖK kísérő tanár