Október 22-én intézményünk méltó módon emlékezett meg az 1956-os forradalom és szabadságharc hőseiről. Az ünnepi műsorban tanulóink és pedagógusaink közösen idézték fel a magyar történelem egyik legmeghatározóbb eseményét, amikor a magyar nép bátorsága és összefogása példát mutatott az egész világnak.
A rendezvényen megható irodalmi összeállítást láthattunk, amelyben versek és korabeli visszaemlékezések hangzottak el. A zenei betétek, a korabeli fotók és filmfelvételek még emlékezetesebbé tették az előadást, segítve a diákokat abban, hogy átérezzék a kor hangulatát és az akkori események súlyát.
A műsor összeállításában és lebonyolításában a nyolcadikos diákok és osztályfőnökeik vettek részt . Iskolánk együtt hajtott fejet a szabadságért küzdő hősök emléke előtt.
Szakál Ferenc Pál intézményegység-vezető gondolataival zártuk az ünnepi megemlékezést.
Osztályhírek az eseményről: 1.a, 2.b, 3.a, 4.a, 4.b