Végzős kollégista diákok búcsúztatása
2026. 04. 27.

Immár hagyomány, hogy minden évben ünnepélyes keretek között búcsúzunk 12.-es diákjainktól. Ilyenkor a külön erre az alkalomra összeállított vacsorát a 9.-es diákok szolgálják fel. Az étkezés után visszatekintettünk a közösen eltöltött négy évre, régi fényképeket nézegettünk, majdnem elfelejtett történeteket elevenítettünk fel, szóval nosztalgiáztunk. Beszélgettünk közösen a kollégiumi élet szépségeiről, örömeiről, kicsit a nehézségeiről is, majd a végén megfogadtuk, hogy találkozunk még. Úgy legyen!

Csonka Zoltán csoportvezető nevelőtanár

/sites/default/files/styles/tartalom_kep/public/2026-04/V%C3%A9gz%C5%91s%20m%C3%A9retezett%20feliratozott.png?h=6edd3061&itok=TFkh3pK4
Submitted by csonka.zoltan on