2026. 03. 09.
A Zrínyi Ilona Matematikaverseny Bács-Kiskun vármegyei fordulójában gimnazista diákjaink újra kiemelkedő sikert értek el.
A tizenegyedik évfolyamon Losonczi Bence (11.b) első helyezést ért el, míg Szabó Dénes (11.b) tizedik lett.
Szabó Ádám (12.b) kategóriájában az ugyancsak előkelő ötödik helyet szerezte meg.
Bence meghívást kapott az országos döntőbe.
Eredményükhöz gratulálunk!
Bukovszki Erika
Soós Zoltán