Örömmel adjuk hírül, hogy megjelent a LauCast új epizódja, amely rendhagyó módon az októberi adás folytatása, ennek oka, hogy a tudomány és diákkutatás témakör nagyon összetett és sokrétű, így szerettük volna alaposan körbejárni azt.
A LauKon rovatban első beszélgetését Virág Eszterrel az októberi kiadásban hallgathatták. Most pedig a második beszélgetéssel jelentkezünk, ahol Leitert Fanni és Gubicza Marcell osztották meg a Lauder Innovációs Maratonon (LIM) és az Országos Tudományos és Innovációs Olimpián (OTIO) szerzett élményeiket és tapasztalataikat.
A Lautanári rovatban pedig Tőzsér Márk műhelyvezető készített interjút Mikulás Domonkos igazgató úrral és Lévai Zita tanárnővel, az Öveges Diáklabor laborvezetőjével. A beszélgetés középpontjában a Selye János Diáklaborhálózat működése és a diáklaborok jelentősége áll.
Az adásban Leitert Fanni gondoskodik a megszokott átvezetésekről és kiegészítésekről, amelyek összefogják a sokszínű tudományos témákat.

A podcast itt hallgatható meg – jó szórakozást kívánunk hozzá!
A LauCast szerkesztősége
A podcastban elhangzottak minden esetben a megszólalók véleményét tükrözik, nem a szerkesztőség vagy az iskola álláspontját. A média műhely tevékenysége az Intézményünkben zajló tanulási folyamat része, amiben a tévedés, hiba megengedett; ezek is hozzájárulnak fejlődésünkhöz.

