2026. január 13-án és 14-én nyílt napot tartunk az általános iskolai tanulmányikat 2025 szeptemberében kezdő gyermekek és szüleik számára.
A program mindkét napon azonos:
8:00-8:15 Köszöntés, megnyitó a díszteremben
8:15-9:00 Kiscsoportos körbevezetés az iskola épületeiben
9:10-9:35 Tantermi csoportfoglalkozás a gyerekeknek (Közben a díszteremben beszélgetési lehetőség, szabad foglalkozás)
9:45-10:10 Tantermi csoportfoglalkozás a gyerekeknek (Közben a díszteremben beszélgetési lehetőség, szabad foglalkozás)
10:15-10:50 Kötetlen beszélgetés a pedagógusokkal
10:50-11:00 Praktikus információk a beiratkozással kapcsolatban
11:00 Programzárás
A csoportfoglalkozásokat a leendő elsős tanítók tartják a gyerekeknek, a szülők pedig megtekinthetik a foglalkozást. Most tehát a szülők és a gyerekek már a közös munkát próbálhatják ki, tekinthetik meg, így ismerkedve az iskolában végzett nevelő-oktató munkával.
A szervezés, előkészítés és a helyek biztosítása érdekében kérjük a kedves érdeklődőket, hogy előre regisztráljanak az eseményre, amit az alábbi képre kattintva tehetnek meg.
