Április 16-án várunk mindenkit
Második helyen végeztünk
Felső tagozatunk 6. évfolyamos tanulói a „népek tavaszába” repítették a hallgató
technológiai műhely
Március 9-én lezajlott a Bozsik kupa 3.fordulója
Selye szakköri laborfoglalkozások külsősöknek és saját diákoknak
8.a-s csapatunk III. helyezett lett
Az M. Bodon Pál Zeneiskolában tanuló diákjaink adtak hangversenyt
Film projektet mentoráltunk
Csikai Zsófia és Zsirmik Zsombor is továbbjutott
felsős hamvazkodás
Tavaszi beiskolázási program az általános iskolában